| mihaelaScumpaA a întrebat:

TPU unde vreti sa ajungeti pe viitor in ce tara ce oras?

21 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

United Arab Emirates-Dubai...((((Vreaaaau((((

| Vichtory a răspuns:

Eu vreau si in Romania Bucuresti, pentru ca sunt din Moldova(((((((

| mihaelaScumpaA explică (pentru Vichtory):

Dragut cred ca suntem surori sau ceva de genul! adica ne potrivim perfect si su sunt din moldova si da si mie imi polac jurnalee vampirilor! esti super!

| Vichtory a răspuns (pentru mihaelaScumpaA):

Hey, pai eu sunt chiar din Basarabia.(Si tu?

| mihaelaScumpaA explică (pentru Vichtory):

Da prostuto!

| Vichtory a răspuns (pentru mihaelaScumpaA):

Pfff, si unde locuiesti?

| mihaelaScumpaA explică (pentru Vichtory):

Dami adresa de mesenger si mai vb! stiii aici pe TPU nu este chiar atat bine sa vb! 1

| Vichtory a răspuns (pentru mihaelaScumpaA):

Nu am mess, am skype, odnokl...ai cv?

| mihaelaScumpaA explică (pentru Vichtory):

Nu scuze! ai facebook?

| Vichtory a răspuns (pentru mihaelaScumpaA):

Nu stiu ce ma face sa cred ca nu esti din Moldova, doar vrei sa scapi de plictiseala? Fii sincera. daca da nu ai gasit persoana potrivita

| mihaelaScumpaA explică (pentru Vichtory):

Ba da!

| mihaelaScumpaA explică (pentru mihaelaScumpaA):

Pe bune ce rost ar avea sa mint ca sunt din Republica Moldova! ar avea vreun sens!

| KellyGreen a răspuns:

Lucerna, Elvetia.

| OrangeJuice a răspuns:

New York.

| bobby90 a răspuns:

China-Macau! Tu?smug

| GusWaters a răspuns:

Daca se poate,mi-ar place sa ma stabilesc peste ani, ori in Philadelphia, ori in Chicago.

| efervescent99 a răspuns:

Brazilia-Rio de janiero

| mihaelaScumpaA explică:

Wau aveti vise mari! eu zic sa stati in tara si sa mergeti sa lucrati pamantul!laughing)laughinghappy:_happymdr!

| bobby90 a răspuns (pentru mihaelaScumpaA):

rolling on the floor Ne-ai ars atat de grav, te ardem si noi FLACARI sa fiewinking laughing

| ONElena11 a răspuns:

New york big grin.

| AnDrEeAdrg a răspuns:

Peru-machu-pichu