| XxMALVIxX a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fi mari ( sau deja sunteti )?

Răspuns Câştigător
| SuntProst a răspuns:

Vreau sa devin... poponarlaughing

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt deja mare, o promovare!
Pa, pa.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa lucrez in IT

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai eu as vrea sa devin Reporter.

| claudsadas a răspuns:

Sa imi gasess un loc de munca in domeniu informatici... ii visul meu xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-ar laughing sa devastez camere de hotellaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorita, avocata, cantareata, fotomodel si dansatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste big grin

| annna a răspuns:

Medic stomatolog, tu?big grin

| VORTEX a răspuns:

Buna!
Sincer eu as vrea sa aleg intre jandarmerie si pilotaj, oricum ceva din acest domeniu insa cred ca ceea ce alegi sa devii depinde si de ce iti place, mie cel putin imi place adrenalina si pericolul iar pilotajul le are pe toate insa depinde de tine ce domeniu iti place sau ce indragesti tu cel mai tare. Sper ca te-am ajutat cu ceva bafta!

| Lorena_6574 a răspuns:

Eu as vrea sa devin cantareata pentru ca am o voce frumoasa, stilist sau traducator(pentru vedete) Funda? PlZZZ puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| Dany_5729 a răspuns:

Hmmmthinking Mai multebig grin
Bucatar, Inginer, sofer pe tir si cam atatlaughing
Funa puppy dog eyes tongue

| roxanneX a răspuns:

Auditor financiar

| abc11 a răspuns:

Eu vreau sa devin heirstillist...sau doar stillist

| AlessiaWtf a răspuns:

Eu sunt a 11-a la liceul de coregrafie floria capsali din bucuresti. mi-as dori sa continui tot in domeniul asta, al coregrafiei, iar la vara o sa am un internship in Anglia. M-am gandit la UNATC pe viitor.

| alex_1884 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu psiholog.precizez ca in iuie dau bacul si apoi dau la psihologie.