| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fi mari?

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Psiholog sau Designer de interior. thinking Inca nu m-am hotarat...

| AndrikNebunik a răspuns:

Visul meu este sa devin o Actrita cunoscuta sau un Desinger de moda. Ador sa joc in piese de teatru, ma pricep iar ca desinger am multa imaginate, ma pricep la moda si de cand eram mica croiam haina pentru papusi.hee hee

Tu ce vrei sa te faci canad vei fi mare? happy

| helpu a răspuns:

Voluntar ONU. Vreau sa ma duc prin africa.sau nu stiu. intr-o tara sa ajut oameni happy

| alish a răspuns:

WoW! Ce mult imi place aceasta replica `` cand veti fi mari``, dar totusi e putin ciudat, pentru ca asa si bunicu-meo e mai mare decat mama, dar nu se mai poate face inginer[ sa zicem]. Cand voi fi mare day dreaming... oare ce mi-as dori sa devin? Intrebare lac are majoritatea vin cu acelasi raspuns : vreau sa devin din nou copil! Dar aceasta perioada minunata numita copilarie nu vine decat odata in viata, iar copii nu o apreciaza si deja se gandesc `` ce vor sa devina cand vor fi mari``... Sincer si eu sunt unul dintre acei copii, si imi este foarte rusine de chestia asta I don't want to see I don't want to see. As vrea sa nu ma gandesc la chestii de genu asta, dar din pacate in lumea de azi copii sunt incarcati chair de parintii lor cu tot felul de ``probleme``, iar acestia deja se gandesc `` ce vor devenii cand vor fi mari``
Stiu ca raspunsul meu nu este unul pe care ti-l doreai, probabil cand ai pus aceasta intrebare te gandeai ca o sa primesti raspunsuri de genu: bucatar, actor, foto-model, etc
Eu sincer mi-am expimat parereawinking dar tu faci ce vreihee hee
Si totusi ca sa iti arat ca am un pic de bun simt in mine o sa iti dau un raspuns pe care il vroiai: `` Cand voi fi mare vreau sa devin actor``ti-am zis ca sunt unul dintre copii care inca se gandeste la viitorchatterbox dar sincer incerc sa ma schimb cat de mult pot si sa traiesc cat mai pot copiilariA:X

| JadeT a răspuns:

Prefosor de coregrafie street-dance.tu?:*

| Miky_1180 a răspuns:

Actrita!