| AnnAnne a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fi mai mari?

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Heyy! Eu vreau sa fiu o avocata de succes, sa rezolv cazuri de vedete, si asi mai vrea sa fiu actrita...un film nu strica nimanui
Tu?

9 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Arhitecta sau; o3 avocat/notarbatting eyelashes dar tu :*?

| AnnAnne explică (pentru Alexăndruţaa):

Eu, psiholog sau jurnalist.Nu m-am decis, am abia 14 anihappy.

| Jigsaw a răspuns:

Pisiholog.

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de stripteaselove struck

| danielcretu1980 a răspuns:

Vreau sa devin si mai mare happy.

| nesuferit a răspuns:

Avion

| BlackNights a răspuns:

Profesoara,de asta sunt si la o faculta de unde as putea iesi asta, dar la cum stau lucrurile cred ca o sa imi caut lat job mai banos.

| MacMac3 a răspuns:

Sunt de o varsta cu tine. Eu una m-am gandit la liceul militar, si apoi pot alege sa continui tot pe domeniul asta si asta cred ca voi face. M-am gandit si eu la niste cursuri ceva ca sa fiu psiholog, imi place sa ajut lumea si de obicei dau sfaturi ok. Mai este pana atunci. Gandeste-te la liceu. Take care!

| anonimula a răspuns:

Sofer de tirwinking