| offline a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fi mari? happy

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Masina =D tu?

| ATHOS a răspuns:

Am devenit ce mi-am dorit. Iti doresc sa te se implineasca si tie.
Bafta!

| justme_2041 a răspuns:

Pai, mie imi place foarte mult engleaza merg cu profesoara mea la concunsuri am luat priemiul intai la toate
profesoara sau ceva mai multbig grin
tu? cristina_rikky id-ul da add
sanatate si multi pupici:*:*:*

| RUMBURAK a răspuns:

Musafir.

| Larisa_7991 a răspuns:

Din totdeauna mi-am dorit sa devin psiholog, imi place sa dau sfaturi oamenilor care au nevoie de ele.sa ma simt asa bine cand stiu ca am ajutat pe cineva sa treaca peste o etapa grea a vietii...happyDar de la o dorinta pana la a se intampla este cale lunga, eu sper prin munca sa ajung un psiholog adevarathappy

| Marcelino a răspuns:

Vreau sa devin o persoana mai buna decat acum.

| evelynne a răspuns:

Stewardesa. Tu?:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procuror.
Sotie a omului iubit.
Mama.

| lOllipOp a răspuns:

Expert TPUblushingrolling on the floor

| lovely1993 a răspuns:

Medik