Întrebare recomandată | Emin90 a întrebat:

Ceau! Am si eu o intrebare : am primit o oferta de la BACLTD (Bussines Activ Consult) ca si sales agent produse cosmetice in centre comerciale din UK. Maine am primul interviu cu ei, urmand inca 2 interviuri cu firma din Anglia ( Soap& Co). Intrebarea mea ar fi urmatoare: A mai plecat cineva cu firma asta? Si daca sunt seriosi si nu e vreo teapa ceva?

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Daca lucrezi la ora + un mic comision du-te o sa faci bani, dar daca o sa lucrezi numai pe comision sfatul meu mai bine nu pentru ca si eu am lucrat in Anglia tot pe produse cosmetice in house of fraser pe comision, si da e nasoala treaba pentru ca mai mult o sa profite de tine, daca vrei iti pot da niste sfaturi in ce priveste munca acolo

| Emin90 explică (pentru pavdany92):

Da, chiar mi-ar prinde bine niste sfaturi de la cineva care a mai fost si stie despre ce e vorba!

| Emin90 explică (pentru pavdany92):

Btw lucru numai pe comision, fara un salariu de baza.

| pavdany92 a răspuns (pentru Emin90):

Ok sa sa iti las id meu intr-un mesaj sa iti explic mai detaliat

5 răspunsuri:
| eusilviutzu a răspuns:

Nu te teme nu e nici o teapa

| catalinadulcika a răspuns:

Nu se stie eu zic să te duci și sa vezi... si dacă e o țeapă altă dată să nu te mai duci