| lauritta92 a întrebat:

vreau sa plec de ceva timp in anglia si am gasit o oferta de munca acolo ca au-pair.se ocupa o firma romaneasca numita International Work&Studies. nu mi s-a cerut nici un avans nimic numai ca din primul salariu va trebui sa le platesc un comision.intrebarea mea era daca a mai plecat cineva cu firma aceasta sau are informatii legate de ei( daca sunt seriosi daca au avut probleme cu ei, etc) astept un raspuns cat mai urgent mersi happy

Răspuns Câştigător
| Ralu32 a răspuns:

Buna Laura happy e un program grozav pe care ti l recomand.Am fost plecata cu work& study in Statele Unite...Da iti vor retine ceva comisioane din plata lunara dar sti ca mergi la sigur si esti in siguranta cu cazare si masa.Si eu vreau sa plec tot in Anglia ca aupair cu o firma din Brasov.Succes

| lauritta92 explică (pentru Ralu32):

Ok. as vrea mai multe detalii... pe cv completat de mine este firma International Work&Studies este aceeasi? cum a fost acolo.lasa-mi si mie id sau mailul tau sa vorbim mai multe te rog happy

| Ralu32 a răspuns (pentru lauritta92):

Ralucazalau@yahoo.com