| tweetyy a întrebat:

Cei care sunteti reprezentanti avonbatting eyelashes. ce credeti este o afacere profitabila sau nu? dar la modul cel mai serios big grin

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

E profitabila daca ai cui sa vinzi produsele - daca avansezi si devii coordonator e si mai profitabila, si in plus nu te trezesti la 6 sa mergi la munca big grin

6 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Nu e nici pe departe o afacere profitabila.
cu profilul care il scoti de la avon intr-o luna nici 2 zile nu iti ajung sa supravietuiesti
nu vreau sa jignesc pe nimeni dar sunt de parere ca astia de la avon isi bat joc de oameni ii transforma in slavi, si apare intrebarea dc?
fiindca tu le vinzi lor produsele bani pe care ii iei tot la ei ajung si iti da si tie acolo sa nu zici ca ai facut pe gratis, la fel sunt si cei la la oriflame, loreal, etc nu ma crezi? convingete!

| nico1988 a răspuns:

Buna!
Am fost la avon si m-am lasat...acum sunt la oriflame si castig 10 mil la 3 sapt.Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com si vorbim pe larg. O zi buna!

| greenish a răspuns:

E si normal ca orice reprezentant sa iti spuna ca este o afacere profitabila happy am fost si eu reprezentant avon dar nu pentru mult timp, deoarece m-am lasat de acest job sa zicem.sicer,nu mi se pare o afacere profitabila.la 100 de lei comanda ai 15 lei parca. oricum ce sunt 15 lei in ziua de azi? mai bine te axezi pe o alta firma de genu happy

| RoxanaRzz a răspuns:

Este dar nu intotdeauna. nu sunt la avon dar sun la oriflame si e mult mai profitabil! e mai bine decat la avon!

| tucaiuly a răspuns:

De Fm Group ai auzit? Daca nu uite putin pe siteul meu: www.afacerea-fmgroup.tk

| Iutzu a răspuns:

E profitabila daca ai comenzihappy
pe bune