| Teodor_Stavarache_1996 a întrebat:

Ciao, aș vrea să știu dacă la universitatea tehnică Gheorghe Asachi din Iași este posibil transferul de la facultatea etti la facultatea de automatică și calculatoare din anul 1 sau 2 fie 3, iar dacă Intr adevăr este posibil, atunci să imi comunicați va rog condițiile care trebuie respectate și procedurile implicite, merci anticipat, dau funda ????????!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La facultate nu-s posibile transferurile, ca nu-i scoal generala sau liceu!
Aici intri sau nu intri, iar daca nu-ti place sau ai pierdut anul universitar, dai examne de admitere anul urmator.

| dullcat a răspuns:

Buna.Suna la secretariat pentru a afla un raspuns pertinent.

| Sistemulxxl a răspuns:

Ciao ragazzo,
Non è possibile. Se vuoi l'automatico, vai e iscriviti all'anno 1.