| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine miley cyrus?

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Anul asta inca nu are nimic planificat... poate vor da parlamentarii nostri un concert in 2012 cu ocazia sfarsitului lumii...si poate va veni atunci big grin

| ICanLoveYou a răspuns:

Anul asta adica in 2009 in bucuresti in septembrie dar nu stiu pe ce data daca aflu ceva iti spun promit

| cotzobel a răspuns:

In romania? .nu stiu. poate ca asteapa o invitatie de la tinehappy

| thegreatgatsby a răspuns:

Aoleu ce prosti sunteti (unii)
nu vine in romania! cel putin nu anul asta si nici la inceputu lu 2010 pentru ca are turneu in usa

| raul_1089 a răspuns:

VORBESTE CU EA SEXYMILEY_CYRUS1123
astai id iei nu mint

| teddy_8141 a răspuns:

In toamna in bucuresti

| teddy_8141 a răspuns:

Miley vine chiar pe 27
august 2009

| Andreea2014 a răspuns:

Am auzit ca vine in Toamna aceasta