| Etro a întrebat:

Cine câștigă mai bine dintre un veterinar și un dentist?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dentistul.

| Simpatic a răspuns:

Este evident ca dentistul...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde ce face fiecare. Nu numele profesiei determină cine câștigă mai bine dintre ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Banuiesc ca dentistul; preturile veterinarilor sunt destul de mici.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ala care munceste mai mult si mai cu spor...

| Donsavas a răspuns:

Depinde de nr de clienți și de cât de scumpe sunt intervențiile pe care le fac

| StrongHeart a răspuns:

Dentistul,cu siguranță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dentist. Doar gandeste-te ca un aparat dentar, de exemplu, poate costa si 1000 sau 2000 de euro. Si nici restul serviciilor nu sunt ieftine.

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei care se ocupa de aparatele dentare sunt ortodontii (fac stomatologie+rezidentiat), teoretic, dentistii nu prea au voie sa faca asta happy

| Anonima163333 a răspuns:

Dentistul ')