| anonim_4396 a întrebat:

Buna se castiga bine ca dentist, sunt cautati?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

"Dentistii " buni castiga foarte bine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In oraselul meu e un dentist foarte bun la care e coada in fiecare zi, o duce bine, dar mai sunt si altii care stau degeaba, trebuie sa fii bun, sa nu ai nici cine stie ce preturi...
la noi nu pot sa spun ca-s cautati, numai pentru probleme si alea in ultima faza, nu prea se duce nimeni la control...

| mmamiruna a răspuns:

Buna,
Da se castiga foarte bine si sunt cautati!

| LauraMihaella a răspuns:

Ceao da se castiga foarte bine dar nu aici in Romania du-te in Grecia sau Germania acolo foarte cautati medicii stomatologi(dentisti)