| popm3 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un site sau un blog care ma poate ajuta sa imi aleg o cariera care mi se potriveste; vreau sa maduc la facultate dar imi plac prea multe "materii" si aici in Italia nu e ca in Romania.Mersi mult

1 răspuns:
| iuliaalexuta a răspuns:

Intai te gandesti care iti place mai mult, si de exemplu daca vrei sa devii politist trebuie sa fii musculos iar daca vrei sa fii ceva de ganul farmacist sau etc.trebuie sa fii ceva, ceva nu ghiar asa de musculos. poti fii si tocilar scuze expresia