| badoiu a întrebat:

Cine imi spune cum sa incarc jetoane sau monede pe metin 2 ro

Răspuns Câştigător
| ema123321 a răspuns:

Intri pe siteu oficial si bagi euro sau mergi si platesti direct la banca happy

4 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pfff,pai cu 5 € astia poti sa le dai o paine la aia care nu au, insa tu ii bagi pe un joc amarat, ce oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| dariusbocos a răspuns:

Iti incarci 7 euro pe tell intri in joc dai pe bila aia de jos din stanga ce se invarte sau moneda sau ce e si iti apare o fereastra si pe aceasta scrie acolo suns in dreapta in col ceva cu dragoni cumpara dragoni sau stiu eu big grin dai acolo si de acolo vezi cum poti baga prin mesaj big grin

| badoiu explică:

Cum incarc jetoane nu monede dragon si vreau o cale cat mai adevarata si mai buna gratis fara sa latesc euro dau fuda