| DaTRoll a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o listă legată de facultățile din București? Menționez că eu aș vrea sa fie legat de inginerie, constructii, electrică. Imi place matematica.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu zic sa alegi Universitatea din București, că e cea mai buna, intra pe site-ul lor că au acolo lista facultăților.Din ce știu, mai e și Universitatea Nicolae Titulescu.Acestea doua sunt bune, intra pe site-urile lor și caută detalii.Succes!