| Lustra a întrebat:

A fost/este cineva la una dintre facultatile de mai jos? Sau daca cunoasteti bine despre ce este vorba.
As vrea sa stiu gradul de dificultate la fiecare si daca este un domeniu de viitor sau nu :

1. Stiinta Mediului
2. Fizica Medicala
3. Informatica Economica
4. Inginerie electrica - sisteme electrice
5. ETTI
6. ACH - Amenajari si Constructii Hidrotehnice
7. Masuratori Terestre si Cadastru

Am terminat profil tehnologic cu 8.2 la mate in BAC, si 9.2 fizica. Deci nu stau foarte bine la matematica sau informatica.
Vreau sa stiu gradul de dificultate a acestor facultati, prin comparatie intre ele si care dintre acestea ti-ar asigura un loc de munca.

1 răspuns:
| iuiflori a răspuns:

Buna eu am studiat la facultatea de protectia mediului facultatea nu este lejeră dar nu prea ai un viitor cu asta. te-asi sfatui sa incerci la inginerie electrica sau management in asa ceva asta va avea mereu viitor si sunt multe fabrici in care poti sa te angajezi si pe un salar destul de frumos