| VesnicRatacitore a întrebat:

Cine stie cati ani are Bogdan Dumitrescu din serialul,, trasnitii,,

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Wikipedia stie

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Are 50 de ani.

| mariannastase a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

Ala e regizor bai desteptule! nu e chiorete.

| vodami92 a răspuns:

E batran oricum! dar cand debutase el cu ceilalti actori in chestiunea zilei! erau destul de tineri!

| onutzadeea a răspuns (pentru vodami92):

Ai dreptate, că e destul de înaintat în vârstă. A împlinit 59 de ani pe data de 1 mai. Mi-a spus un coleg de-al lui (Jean Lemne sau Mateescu cum i se spune în serial) pe Facebook Messenger că e născut pe data de 1 mai 1964.

| robe_5426 a răspuns:

Are 50 de ani... Funda?:*

| Misspink2000 a răspuns:

Are 50 de ani. Poti sa vezi aici daca nu crezi
http://www.evz.ro/......15387.html

| VesnicRatacitore explică (pentru Misspink2000):

Ai grija esti si alt om. se fac des conjuzii

| onuțadeea a răspuns:

Sincer nu stiu, draga. e preferatul meu din "trasniti" si caut de o saptamana varsta lui pe net si nici la ora actuala n-am gasit-o. si pentru aia 2 care zic ca are 50 de ani. bai tolomacilor, ala nu e chiorete. e alt bogdan dumitrescu. uitati-va la fata lui! vi se pare cumva ca e chiorete? asa mustacios si barbos e chiorete? si chel pe deasupra?

| onuțadeea a răspuns:

Ei bine, am aflat de la colegul lui, jean lemne (mateescu), ca e nascut pe 1 mai 1964. deci are 51 de ani. funda!

| onutzadeea a răspuns:

A împlinit 59 pe data de 1 mai.

| mariannastase a răspuns:

N-are cum sa fie chiorete ala. ganditi-va ca sunt zeci, poate chiar sute de barbati in tara asta cu numele "bogdan dumitrescu". asa ca slabe sanse sa fie chiorete ala de care ziceti voi.

| Pavel_Florin_1969 a răspuns:

46 ani