| cryssa_8922 a întrebat:

Cine stie cum poti deveni vedeta? viata de zi cu zi nu te invata asta! atunci cine te poate invata?

29 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Iti sunt necesare talente si insusiri pe care trebuie sa le cultivi si sa le perfectionezi la; scoala "libidoului", la jocurile cu "plasele elastice", ceva dansuri la arabi, la cursuri unde inveti sa hipnotizezi, si trebuie sa ai veleitati in a face "patul"... in final ar trebui sa te fi nascut intr-o anumita zona... unde si pietrele iti fac "ochi dulci"... iar in ultimul si ultimul rand trebuie sa nu iti fie necesar niciodata..."metoclopramidul"

| afrodita17 a răspuns:

Doar trei litere: '' DDD''-dan diaconescu direct-...cu ajutorul lui, oricine ajunge vedeta.inventeaza si tu ca stii ceva despre elodia si ...iti vei indeplini visul.winking laughing

| aby a răspuns:

Cum poti deveni vedeta? Foarte usor.Scapa de inhibitii, fa si tu un lucru iesit din comun si ai sa vezi cum maine ajungi la televizor. A, si ia-ti un nume care sa atraga atentia gen:madrid de la parisrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunik se priepea de minune. a facut multe vedete.vb.serios.iti dau adresa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de stofa de vedeta si nu orisicine dispune de asemenea talent, trebuie sa practici intr-un mediu propice.cu cat practici cu atat mai mult deprinzi si aptitudini.mediul este important, sa ai si fani, cu cat mai multi fani cu atat mai mult vei deveni un star. dar ma repet-trebuie sa practici, nu are importanta ce, sigur vei reusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un mesaj privat si iti arat cum am devenit eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte talentata si cant foarte frumos si mi-as dori tare mult sa pot deveni vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o zi sau doua, ci ani buni in care e important sa realizezi ce presupune viata de vedeta. Daca totusi esti hotarata si mai ai si acordul parintilor, atunci pune-te pe treaba! Si crede-ma daca iti pui ceva in minte in ziua de astazi il realizezi numaidecat! Ai mai pus si intrebarea"Atunci cine te poate invata?", trebuie sa stii ca singura persoana in care poti avea incredere neconditionata, esti tu. Dar astfel de lucruri le descoperi cu timpul...Trebuie sa mai stii ca nu exista raspunsuri pentru orice intrebare! te pup! sper sa te mai pot ajuta cu ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oke.As vrea si eu sa`mi impartasesc vocea cu altiii. darr cine stiee cum ma pot lansa.va rogg.Chiar iubesc sa cantt.imi placee la nebuniee si vreauu ca si altii sa audee cee cant euu zi de zii ce fac eu zi de zii.love struck`! Contactati`ma la idbig grineeadiiia.Multumesclove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poate invata radu roxana elea este cea mai tare fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti cei mai tari dar din pacate ce din pacate nr meu de tel ca sa ma sunati sa va spun cum puteti deveni vedeta ok deci sa va spun numarul meu de telefon ok telefon : a si ma cheama ameliz zamfir numarul meu de tel :0214563819 ok sunati-ma ori cand vreti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt vedeta.ma rog 60 de oameni mi-au zis ca cant extraordinar. dar am 10 ani.mami ma va face vedeta la 14 ani.si nu imaginara, ci reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te-ai putea filma! Apoi sa te pui pe youtube! eu asta am sa fac si poate cine stie am noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai foc la o casa furi cateva lucruri ajungi la inchisoare si ajungi la tv. apoi iesi din inchisoare inveti melodi te duci la stiri si le spui sa te dea in direct le spui ca ai fost la inchisoare incepi sa canti si toata lumea te iubeste si iti gasesti un nume:kotika lilika, voniton sau coni de la brasov ce va de genu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cine stie cum sa ajung vedeta sa ma contacteze pe id-ul ancuta.negulescu@yahoo.com pentru ca vreau sa ajung prezentatoare de emisiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o voce minunata si vreau ca lumea sa vada cat talent am dar din pacate sunt tanara si imi este greu sa fac asta, am numai14ani! As vrea si eu sa il urmez pe MJ.suchiar Lady Gaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog imi poate da si mie niste sfaturi cum poti deveni vedeta iata ad meu diana_cordis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este forte usor.intra pe twister.ro si acolo te intreaba lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.simplu trebuie sa cunosti pe cineva care se ocupa cu televiziuni si alte chestii.sau poti sa te filmezi cantand cum vrei u si te pui pe youtube!

sper ca ti-am de folos:*:*kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai talent incearca mergii la casting daca ai in familie vedete e mai usor de ex eu uhnchiul meu e Blazon OneShot si pot deveni sunandul daca nu am talenrt nu pot daca am e usor mergi si tu la un casting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti sa ajungi vedeta,trebuie sa muncesti mult, foarte mult sa pornesti de jos, si sa fi obinuit cu succesele si esecurile

| Giulia_7302 a răspuns:

Pai trebuie sa ai voce si ppoti sa iti incepi cariera ca justin bieber postand melodii pe youtube si trebuie sa ai fanii, apoi sa calatoresti ca lumea sa iti auda vocea...cred...trimitemi id si iti spun mai multe

| bayatdolce a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa-ti schimbi numele... sa contina si cuvantul porno da tot odata sa fie ceva nou... forumista porno, tocilara porno, gigantu porno, TPU-sta porno... apoi spui ca ai jucat in cel putin 4 filme porno (nu conteaza ca nu le-a vazut nimeni niciodata...nici macar tu) apoi pui un alt fraier sa te filmeze in timp ce tu canti manele sau muzica " haus " sau " hip-hap " si le publici pe net sau variata cea mai simpla e sa spui ca sti unde e Elodiawinkingwinking iti urez succes

| Ioana250 a răspuns:

Pai eu as zice sa te inscrii la un concurs de cantat si eu vreau sa devin o vedeta si nu orice vedeta...la Hollywood dar crede-ma ca nu stiu cum sa o fac, eu in totdeauna spuneam ca o sa ma inscriu la eurivision... sau si actrita pentru am fost la un concurs in italia si am luat locul1, sau te poti pune pe youtube cantand

Sper sa iti fie de folos kiss

| Lupascu a răspuns:

Si eu as vrea si sunt foarte talentata dar va rog nu radeti demine eu nu stiu cum se pune videoclipurile pe youtube! ma puteti ajuta va rog?

| Andrutza_1948 a răspuns:

Eu cred ca in Romania e imposibil sa devii vedeta daca nu cunosti pe cineva care sa te poata ajuta.Nu cred ca e folositor macest raspuns dar...cam astai adevarul!

| Anonim_3014 a răspuns:

Vedeta nu poti deveni simplu! Nici eu nu stiu cum poti ajunge vdeta! Si eu imi doresc pentru ca si eu cant foarte frumos!