| hakermd a întrebat:

Cine vrea sa cumpere programa de spars profilele pe odno facebook si vk? la pret foarte mic
Detalii pe skype:hakermd2

Răspuns Câştigător
| Dainel a răspuns:

Ma ce satisfactie ai cind spargi un cont...ce faci cu el? ca nici la c*ur nu te poti sterge cu el (scuza-mi limbajul) mai ales ca numa un retadat si-ar pune datele personale reale? ce fel de persoana ar avea incredere in mizeriile astea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva pe la toti
numai niste hakeri ca Anonymous pot face asta doar un om dintr-un milion poate face, dar daca te crezi mare haker sparge contul meu de Facebook
link-ul de accesare este www.facebook.com/alex.vieru.3367
ca sa vad ca le-ai spart modifica poza de profil sau fa ceva sa iasa in evidenta si sa nu mai pot eu intra, iar daca le-ai spart te astept tot aici sa imi spui si mie, a si era sa uit poate iti cumpar programul daca merge platesc cat veri dar mai intai devedeste-mi.

| hakermd explică (pentru anonim_4396):

Daca ceva Anonymus nu-i un haker Anonimus e o grupa de hakeri sub numele ista
Disteptule

| anonim_4396 a răspuns (pentru hakermd):

Eu nu am spus la singular haker "Anonymous";
am spus niste hakeri (la plural) ca "Anonyomous" (la singular pentru ca sunt un grup de hakeri si am facut acordul daca stii Limba Romana) adica m-am referit la toata organizatia prin urmare nu cred ca am gresit cu nimic, sau mi se pare ca tu ai scris mai sus "Anonimous e o grupa de hakeri" pe cand corect este "un grup de hackeri"? si exprimara ta :"Daca ceva Anonymous nu-i haker..."
se scrie "desteptule "si nu "disteptule".
Inainte de a mai corecta pe cineva te sfatuiesc sa mai treci pe la scoala si sa nu te mai dai asa hacker ca "nu toate mustele fac miere".

| hakermd explică (pentru anonim_4396):

Bai da esti palit rau de tot la cap