| metropolitan a întrebat:

Cine vrea un job part-time? Ca reprezentant Ladys ai numai avantaje : discount maxim 42%, comanda minima 10 lei, livrare gratuita prin posta sau curier etc. Se comercializeaza cosmetice, bijuterii, genti, portofele. Pentru detalii si inscriere trimiteti e-mail: roxy_al3x@yahoo.com

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok. accept eu. are ceva daca sunt baiat? nu cred asa ca iti dau nr meu si daca binevoiesti suna'ma. 0747463727. am 17 ani. conteaza? funda

| metropolitan explică (pentru anonim_4396):

Lasa-mi emailul tau sa iti explic pasii inscrierii

| anonim_4396 a răspuns (pentru metropolitan):

Cornel_torido_2008@yahoo.com