| claudya_7083 a întrebat:

Cine vrea sa se inscrie la oriflame comisioanele cele mai mari de pe piata 23-40% + cadouri. Ofertele fiecărei broşuri sunt valabile o perioadă de 3 săptămâni, timp în care poţi plasa una sau mai multe comenzi. Desigur, cu cât comanda strânsă este mai mare, cu atât creşte şi câştigul tău, pentru că vei primi discount astfel:
-23% pentru comenzile de minim 50 de lei;
-30% pentru comenzile de minim 250 de lei;
-40% pentru comenzile de minim 500 de lei!

Comanda minima este de 50 lei,

Livrarea comenzilor se va face la domiciliul dumneavoastra in 2-4 zile, prin TNT curier, avand o taxa de 7 lei inclusa in totalul facturii.Contravaloarea produselor trebuie achitata in maxim 16 zile de la livrare, la posta, cec, sau bancpost. pentru mai multe detalii ma puteti contacta la email: claudya18_claudya@yahoo.com

1 răspuns:
| bianca a răspuns:

Buna!
tu nu vrei la avon?

http://avon-romania1.blogspot.com/

bianca.avonromania1@yahoo.com daca vrei mai multe informatii