| Bianca101 a întrebat:

Consider ca ma descurc foarte bine la capitolul scris articole in lb romana, engleza, franceza, copywriter etc... Aveti idee de site-uri cu care poti lucra online si sa fii platit pentru treaba asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns (pentru Chillcs):

He he! Desi nu era pentru mine, mi-a fost foarte util link-ul de la tine. Mersiii! big grin

| Chillcs a răspuns (pentru Tynnna):

Cu placere, merit o funda, este?laughing

| Tynnna a răspuns (pentru Chillcs):

Absolut! big grin

| Chillcs a răspuns (pentru Tynnna):

Nu vad funda, incerci sa ma tragi in piept este?laughing

| Tynnna a răspuns (pentru Chillcs):

Imi pare rau, nu depinde de mine. Vad totusi ca ai primit-o!winking

8 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Incearca freelance elance
google it
se pot face bani frumosi

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Nu prea cred ca te platesc pentru asa ceva daca afli ceva da-mi de stire si eu sunt interesata...

| w3kinu a răspuns:

Angajez eu writer in limba engleza