| annyeanna01282 a întrebat:

Credeti ca daca ma mut in New York o sa pot face o cariera in actorie?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Totul depinde de talent, sansa si fizic.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca nu ai vreun gagic care sa pompeze bani in afirmarea ta, stai acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nicio sansa daca nu te pricepi in actorie.asta inseamna mai intai sa joci pe cele mai mari scene de aici, si apoi in filme.acolo nu poti sa te duci si gata esti mare actor.

| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu cred ca conteaza unde esti. Daca ai talent poti sa faci cariera oriunde! big grin

| BrainStorm a răspuns:

Daca te duci la New York și faci facultatea de actorie ai foarte multe șanse sa reușești. Daca faci facultatea de actorie la București iar apoi pleci la New York ca sa faci cariera nu cred ca vei reuși.