| Matei91Andrei a întrebat:

Credeti ca vor creste mediile de admitere la liceu anul acesta?

Daca as avea media de admitere 6 fix, 6 si 20 maxim. Unde as putea intra in Ploiesti?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca as avea media de admitere 6 fix"

ce-ar fi dacă ai reformula "credeți că aș putea mai mult de media 6"

| danidni a răspuns:

Salut! Nu iti pot raspunde la ibtrebare pentru ca nu stiu ce licee sunt in ploiești, dar îți spun, apuca-te de învățat ca inca mai ai timp si o sa ai medie mare si o sa poți intra la ce liceu dorești! Multa bafta