| Bisbiavatar12 a întrebat:

Credeti ca vor creste excesiv mediile de admitere a claselor liceelor?
Cam cat va fi anul asta daca la un liceu ultima media a fost 9, 18 in 2016 Iar eu am media de admitere 9, 40?
Am sanse?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Da,diferenta e destul de mare si chiar daca va creste semnificativ media tot vei intra.Trebuie sa te orientezi doar care e ultima medie de la profilul la care vrei sa dai de anul trecut.Bafta!

| GrepolisKing a răspuns:

Nu vor creste in halul acesta.
Maxim vor ajunge la 9.30 dupa niste calcule.
Deci n-ai de ce sa te speriiwinking

| Starla14 a răspuns:

Daca te referi la Cner Cluj mediile vor creste mult dupa mine. In 2015 au fost 9.60 + iar in 2016 a ajuns la 9.18 ( la prof de stiinte ).
Dupa mine va ajunge undeva in jurul mediei tale si probabil vei intra.
Bafta!

| Fcsb_Florin_1992 a răspuns:

In opinia mea, mediile nu vor creste excesiv, dar vor creste, pentru ca examenul in acest an a fost mai usor. Am dat examen anul trecutlaughing. Sigur intri la liceul ala. Bafta!