| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce firma sa plec in strainatate? Sunt student si vreau un summer job dar nu stiu care firma e de incredere. Nu vreau sa iau teapa si sa muncesc pentru nimic happy

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Asta nu e firma de transport? Cred ca el se referea la agentie, pentru a gasi un loc de munca happy

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am o prietena care a plecat cu workand travel..sau ceva de genul.dar eu nu am incredere in firme niciodata. Risti cu oricare te-ai duce, parerea mea. Oricum bafta happy

| VadTot a răspuns:

Nu stiu sa ti zic vre o firma cu care ca pleci dar te sfatuiesc sa nu alegi de pe internet ori de prin ziare!

| Aurelian0709 a răspuns:

Salut! Eu am plecat in Spania cu SaizTour si am fost multumit de conditiile de drum.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Aurelian0709):

Asta nu e firma de transport? Cred ca el se referea la agentie, pentru a gasi un loc de munca happy