| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce frecventa va actualizati CV-ul, chiar daca sunteti angajati?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Niciodata atata timp cat nu mi-am cautat un nou loc de munca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se schimba ceva, am incheiat niste studii, am luat o diploma sau am facut un curs de specializare imi actualizez Cv-ul dar daca nu nu vad motiv. happy
Sau se mai intampla sa citesc si sa reformulez anumite raspunsuri pentru ca nu imi place cum l-am redactat de ex, dar ideea ramane aceeasi. (ma refer la mini interviu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cu frecvența perfecționării profesionale, la 6 luni, la 1 an, etc. prin cursuri, seminarii, etc.
Succes.
Pa, pa.