| victoria_7206 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc cu 4 kg in 3 saptamana? fara pastile?
mersi anticipat

5 răspunsuri:
| eddy_3193 a răspuns:

În primul rând trebuie să te convingi psihic că vei slăbi. Cu siguranţă vei slăbi pentru că aşa vrei tu şi pentru că trebuie! Asta în primul rând. În al doilea rând partea dietetică: dimineaţa poţi să mănânci ce vrei pentru că toate caloriile se vor arde pe parcursul zilei. La fel şi la prânz. Seara e obligatoriu să nu mănânci mai nimic, poate doar un baton fitness sau ceva de la Redis nutrition, un fruct / o banană, ceva foarte uşor care să-ţi ţină de foame până adormi. Dimineaţa îţi recomand să mănânci un iaurt de la Tnuva cu cereale (Iaurtul meu fin) sau de la Activia mic dejun. Gustări nu ai voie, decât fructe, o salată. Pe de altă parte fă ceva mişcare: mergi cu rolele prin parc, fă toate tipurile de abdomene, aleargă prin parc şi nu uita să-ţi spui dimineaţa şi seara înainte de culcare: VOI SLĂBI 4 KG! Succes!

| deejay a răspuns:

Eu am reusit mult mai mult, cu vointa,:

1. alergam seara de seara 2 km
2. 50 de abdomene
3 mancam doar legume si fructe

toate astea m-au facut sa am si un corp de invidiat si sa ma mentin in forma

| tantricday a răspuns:

Facand amor cu pasiune 3 saptamana cate 4-5 ore pe zi/noapte

| vidik a răspuns:

Raspunsul meu ar fi ca trebuie sa ai cursuri de,, aerobic,, sau la,, sala de sport,, eu insami in fiecare zi merg la sala.
Bafta cu slabirea!