| contpublic a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc, am 14 ani. Vreau niste pastile, aveti cv? mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dragă, există sporturi, nu numai pastile. straight face
De ce vă e aşa de lene să faceţi un pic de sport? laughing

| annkaa a răspuns:

CEau:*
daca ai numa 14ani nu e bine sa iei pastile pentru slabit iti ataca stomacul si organismulstraight facemai bine mananca mai sanatos si fa mult sporthappyasa slabesti fara sa bagi chimicale in corpul tau:*

| iobita21eLla a răspuns:

Sincer o sa-ti distrugi intregul organism cu pastile de slabit ...si vei slabi nu zic nu dar imediat te vei ingrasha mult mai mult decat esti acum...cel mai bine e sa mananci sanatos putin si des.eu am aceiashi varsta k tine si asa am slabit 4 kg intr'o luna jumatate.si cel mai imp sa faci sport. Sper sa te fi ajutat!:*

| deeapisicutzarea a răspuns:

Uite nu trebuie neaparat s aiei pastile akestea poate iti pot provoka infecti dardaka iti doresticuadevar a t sa slabesit ar trebuisa te duci in parca sa alergi de 2-3 oripesa pentru e cel mai bine eu asta am facut si sunt foarte multumita pentru cum arat sper ca ti-am fost de ajutorhappy