| Happy33 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc 10 kg cam intr-o saptamana? Si sa nu ma ingras dupa. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AnonymusVan123 a răspuns:

Nu o sa slabesti 10 kg intr-o saptamana, nici daca nu mananci nimic. Ca sa slabesti, trebuie sa iti calculezi metabolismul(cate calorii arzi pe zi), o poti face pe net. Apoi, trebuie sa mananci zilnic o cantitate de alimente SANATOASE care se incadreaza in acest numar de calorii arse. In afara de asta, trebuie sa faci sport, asa ca jogging-ul dimineata si seara, si 30 de abdomene pe zi nu ar strica. Si chiar si asa, nu e 100% sigur ca o sa slabesti...

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

E imposibil si nesanatos. Adica daca slabesti brusc nu ai cum sa nu faci vergeturi sau sa te imbolnavesti. In schimb daca adopti un stil de viata sanatos+ mult sport vei vedea ca rezultatele sunt uimitoare. Succes!
PS: nu te avanta in "miraculoasele" diete stricte, te vei ingrasa dublu dupa ce slabesti, in schimb renunta la sucuri, dulciuri, paine alba, paste, etc. si incearca legumele, fructele, lactatele si carnea slaba. Diversifica alimentatia, bea mula apa, nu te deshidrata si un ultim sfat nu manca dupa ora 6 seara.

| KateBubble a răspuns:

Nu ai putea. Știm cu toate că începe școala și trebuie să arătăm bine, nu știu exact de ce, dar trebuie laughing. dacă e vorba despre asta, trebuia să te apuci din iulie de așa ceva, și tot nu slăbeai 10 kg în 2 luni jumate, decât cu foarte mari și inutile eforturi. Poți să te apuci de sală anul ăsta, să nu exagerezi cu dulciurile și chipsurile, și vei slăbi încet și sigurwinking