| victoria_7206 a întrebat:

Cum as putea sa slabesk cu 4 kg in 3 saptamana... in afara de pastile daca se poate? mersi anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| camisca a răspuns:

Incearca sa mananci salate.cand ti-e foame faci o salata.si asa e sezonul salatei verzi. e plina piata si ieftina si sanatoasa deoarece contine fier.incearca sa nu mai mananci paine.pe langa toate astea trebuie sa ai si vointa.bafta :d

| vidik a răspuns:

În primul rând trebuie să te convingi psihic că vei slăbi. Cu siguranţă vei slăbi pentru că aşa vrei tu şi pentru că trebuie! Asta în primul rând.În al doilea rând partea dietetică: dimineaţa poţi să mănânci ce vrei pentru că toate caloriile se vor arde pe parcursul zilei. La fel şi la prânz. Seara e obligatoriu să nu mănânci mai nimic, poate doar un baton fitness sau ceva de la Redis nutrition, un fruct / o banană, ceva foarte uşor care să-ţi ţină de foame până adormi. Dimineaţa îţi recomand să mănânci un iaurt de la Tnuva cu cereale (Iaurtul meu fin) sau de la Activia mic dejun. Gustări nu ai voie, decât fructe, o salată. Pe de altă parte fă ceva mişcare: mergi cu rolele prin parc, fă toate tipurile de abdomene, aleargă prin parc şi nu uita să-ţi spui dimineaţa şi seara înainte de culcare: VOI SLĂBI 4 KG! Succes!