| utilizator9 a întrebat:

Cum e la facultatea de drept? Bucuresti/Timisoara/Constanta diferente, in afara de admitere care este destul de usoara. Dupa ce se intra se tine tot pe spagi si pile sau merge si pe invatat?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu mai merge asa binewinking
Trebe sa ai om de legatura
Daca inveti treci oriunde

| AndreeaRamona21 a răspuns:

Am inteles ca dupa ce termini dreptul trebuie sa platesti foarte multi bani ca sa ai un loc de munca, sau pile, da laughing. Asta e ceea ce am auzit.Iti doresc multa bafta si spor la invatat daca alegi acest domeniu.

| utilizator9 explică (pentru AndreeaRamona21):

Nici cu medicina nu mi e frica, nu te invata nimeni nimic la stagii daca nu le dai