| Mafiotu007 a întrebat:

Cum e la profilul stiinte ale naturii? Poti urma o facultate de management dupa acest profil sau nu prea conteaza profilul? Niste informatii despre profil daca se poate.Multumesc anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
| Katalyn1999 a răspuns:

Din cate stiu eu pentru nici o facultate nu conteaza ce profil ai avut in liceu. Eu sunt la profilul mentionat de tine mai sus si pot spune ca este cel mai echilibrat profil. Prin echilibrat ma refer la faptul ca faci de toate (3 ore de fizica, in clasa a9-a 4 ore de romana, in clasa 10+ cate 3 ore de romana, 2 chimie, 1 info, etc). Eu personal pot spune ca sunt multumit de acest profil!
Sper ca te-am lamurit cat de cat