| Street22 a întrebat:

ce facultate as putea urma daca eu sunt la profilul stiinte ale naturii?big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Oricare crezi ca ti-ar placea, incepand cu medicina si terminand cu ingineria! cauta sa fi pe un domeniu care crezi ca ti-ar placea si asa iti va fi mai usor sa inveti pentru examenele grele care te vor astepta! bafta in alegere!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

La orice facultete..profilul nu conteaza.dar ai putea sa mergi pe medicina in continuare...