| aramnicolae a întrebat:

Cum e viata de student? Acum termin a 12 si am emotii privind viata de student ce urmeaza sa vina

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru mine a fost cea mai frumoasa perioada din viata. A fost extrem de interesant, mereu am avut de invatat ceva nou si fascinant, am intalnit oameni foarte interesanti, care aveau sa imi spuna multe lucruri pe care voiam sa le stiu si sa le invat, a fost o perioada de efervescenta, in care am putut sa imi demonstrez eu mie ca sunt buna si ca ma duce capul, ca nimic nu imi poate sta in cale daca vreau sa merg mai departe.

Bula
| Bula a răspuns:

Pana la viata de student vei mai avea cateva mici obstacole de trecut:
- incheierea anului
- obtinerea diplomei de bac
- luarea examenului de admitere
... toate astea daca acum esti in ultimul an de liceu.

Daca esti la seral, atunci mai ai de suportat si clasa XIII.

Mai pot fi o serie de "daca", asa cum ai intrebat in intrebarile tale anterioare:

- Cum stai cu cancerul (pulmonar), fiindca au trecut mai bine de 3 luni... a fost malpraxis din partea medicilor constatatori sau?
https://www.tpu.ro/......faca-si-ca
ori s-a tras de la apendicita?

- La anul, repeti primul an de facultate?
https://www.tpu.ro/......u-stiu-din

| Violleta2022 a răspuns:

Eu credeam ca ai emotii sa dai intai BAC-ul...

| aramnicolae explică (pentru Violleta2022):

Bacu e ca si luat mai ales ca la uman e labareala

| Violleta2022 a răspuns (pentru aramnicolae):

Adica, l-ai "cumparat" deja?!
Stii si subiectele?
Macar pune-le aici, mai faci fericiti cativa copii laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Credeam ca esti mai serios cand ai pus intrebarea, dar vad ca esti un mare mincinos
Uite ce ai scris acum 4 luni:
"în 26 Ianuarie | ionbaesti a întrebat:
Intrebare.sunt boboc la facultate si pana acum nu am scris nimic la cursuri ca nu dicteaza.problema mea e ca nu stiu din ce se da la sesiune.Ne-a dat niste carti de citit facultativ.Imi poate raspunde cineva de unde sa invat?"
Si mai multe minciuni aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abwivn/intrebari/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lejera. Ai mai mult timp liber, doar ca ai un program haotic. Acum depinde si ce facultate faci, si unde. Daca te duci in alt oras sa faci facultatea, o sa fie mai greut. Daca o sa stai la camin, iar. Dar asta depinde si de tine. Eu n-as putea sa stau la camin, dar altii adora viata acolo. Deci, cum ziceam, depinde, o sa vezi pe pielea ta cum e. E normal sa ai emotii. Dar o sa treaca repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@KatyEscu, ce stalker sinistru esti. De aia nu mai poti tu, ca un anonim minte? Unii au conturi comune cu alte persoane sau pun intrebari pentru prieteni care nu au cont pe site, nu mai face atata pe detectiva si fa-te utila daca poti, daca nu, mars de aici si get a life.