| diana0213 a întrebat:

Cum este facultatea de marketing?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

E frumos si in acelasi timp solicitant. Daca te atrage domeniul, vei putea trece cu bine peste examene, proiecte etc. Succes!

| diana0213 explică (pentru laptopnews):

Iti multumesc mult pentru raspuns. Mi se pare foarte frumos acest domeniu insa nu stiu foarte multe. Anul acesta termin clasa a 12-a filologie, am facut doar doi ani de matematica, deci practic mai deloc. Asta este cea mai mare temere a mea. Ce parere ai?

| laptopnews a răspuns (pentru diana0213):

Nu cred ca o sa fie o problema asta! O sa faci un fel de matematica aplicata. Nu ar trebui sa iti ridice mari probleme. Succes!