| Emiliiia a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de marketing?

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

O mizerie inutila.@NLS: Esti amuzant. Ia zi-ne si cit 1% dintre absolventi isi gasesc un job pe felia asta...

| NLS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Exact cum ziceam.
Doar acei 1% care sunt siguri ca sunt făcuți pentru asta ar trebui sa o urmeze.

Pentru ceilalți 99% e o pierdere de vreme, căci tot la taximetrie și în cel mai fericit caz agent de vânzări vor ajunge.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NLS):

Aia cu abilitatile mentionate de tine mai bine s-ar duce la Arte sau la Info...winking

| NLS a răspuns:

E o facultate pentru persoanele cu o personalitate puternica,
cele cu puternice abilități organizatorice și mai ales de comunicare,
o gândire structurata,
si idei inovative.

E pentru cei care știu din start ca aceasta facultate e unealta către succesul și împlinirea lor, nu pentru cei ce întreabă pe internet dacă e "ok".

| Alverto a răspuns:

Nu îți trebuie neapărat o facultate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa altceva. Cred ca am zis destul.

| skr1ptu a răspuns:

Useless... Poti sa te bagi pe asta fara facultate