| syjey a întrebat:

Cum este meseria de receptioner?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Depinde si la ce hotel nimeresti, la unul mic e cam plictiseala, la unul mare e cam balamuc laughing daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti o fire organizata nu e foarte greu si e chiar interesant, daca nu esti organizat si nu ai o fire calma si rabdatoare iti poti iesi destul de usor din fire, lucrul cu oamenii e destul de dificil happy ce poate fi mai putin placut e ca trebuie sa lucrezi si ture de noapte.

| crackcrack a răspuns:

Nu este ceva de vis, ca in orice meserie este putin cam stresanta, insa in lipsa de altceva este bine venita.
FUNDA?