| Anonymous1247 a întrebat:

E grea meseria de pizzar? Se câștigă bine? De curiozitate întreb. O meserie în domeniul turismului știți? (în afară de ghid). Meseria de detectiv cum e? Ce îți trebuie ca să o practici? (mult sport cumva?). Pentru meseria de recepționer ce trebuie să fac?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cauta un ghid al meseriilor pe google. Poate te hotarasti, macar pentru domenii apropiate.De la pitzar la detectiv, e deja prea mult.De cosmonaut ce spui?

| trolololo a răspuns:

De la pizzar la detectiv? Hotărăște-te. Termina școala mai întâi.

| liceu a răspuns:

Pai ca bucatar o sa iti fie greu. o sa stai vara intr-o caldura foarte mare, deci nu este foarte recomandata