| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti calculezi media de admitere liceu 2010-2011?

6 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

Iti dau un exemplu:
Media generala a claselor V-VIII inmultesti cu 2 + media tezelor unice +media examenelor din mai totul supra 4.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah copii pentru 2010-2011 nu avem teze unice pentru ca copii care doresc sa admita la liceu la anul nu au dat teza unica deci va conta ce va decide ministerul educatiei depinde ori teze pisa ce-a ce nu mai posibil pentru anul viitor cel mai probabil un test de cultuta generala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mor eu daca nu sunteti prosti de un *** te ze unice acum...

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Pentru admiterea la liceu 2010-2011, conteaza 50% media la examenul de capacitate, 25% media tezelor unice si 25% din media din clasele V-VIII.

| wormy a răspuns:

De fapt, Tiina11, media e 50% din media claselor V-VIII, 25% media tezelor unice(VII) si 25% testele PISA...