| tenisan a întrebat:

Cum se face media de admitere la liceu pe anul 2010-2011?

Răspuns Câştigător
| Ioanaaa22 a răspuns:

50%-media cls 5-8
50%-media examenelor care se dau in perioada 20-22 iunie

fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| vlad_2650 a răspuns:

Eu stiu ca se face media si la tezele date in a 7-a si a 8-a.

| Ioanaaa22 a răspuns:

50%-media claselor 5-8
50%-media examenelor care se dau in perioada 20-22 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioanaaa22 are dreptate. Iei media pe 5-8 cu media de la cele 2 examene( mate+rom) /2.deci se face o alta medie finala cu care vei intra la liceu, adica media de admitere. Generatia 2010-2011 nu are treaba cu tezele pentru ca n-au prins tezele cu subiect unic in a7-a, deci notele de la teze nu va afecteaza cu nimic grav, intra in componenta mediilor de la materiile respective, doar atat...nu se iau in calcul separat tongue