| v3nusishot a întrebat:

Cum pot aplica la universitatea Oxford? Vreau sa studiez medicina acolo, dar, locuind în România, nu știu cum pot ajunge sa dau examen.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Admiterea mai e cum mai e dar facultatea și traiul costă foarte mult acolo.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu as vrea sa iti tai aripile.Acolo nu ajunge orice.
Daca ai fi fost eligiil ai fi cautat singur informatia
Eu zic totusi sa studiezi in Romania, sunt medici scoliti la noi in tara care fac treaba buna.

| johnnny123 a răspuns:

Nu te supăra pe mine, dar un om care speră să fie admis la medicină la Oxford ar trebui să fie capabil să descopere toate aceste informații pe cont propriu.