| Kawaii666Nezumi a întrebat:

Care facultate din Germania este cea mai buna? Cum e in UK, Oxford si in Romania, Universitatea de la Bucuresti gen. Vreau sa mai stiu daca are predare si in Engleza. Daca nu, imi puteti da voi exemple de facultati din Germania cu predare in limba Engleza? Dar in principal vreau sa stiu care e cea mai buna din Germania.

2 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Depinde de specializarea pe care o vrei. Cea mai bună e Technische Universitat Munchen (Universitatea Tehnică din Munchen). Uite-le aici pe restul https://www.topuniversities.com/......rmany-2018

| Kawaii666Nezumi explică (pentru ChristianKalman):

Ca specializare IT sau inginer TIC, stii tu, la calculatoare...