| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ajung expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Prin activitatea ta pe site, răspunsuri inteligente și folositoare și fundițe.
Multă baftă.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Si eu vreau...munca, munca si iar munca pe TPU.

| yadora a răspuns:

E concurenta mare pentru astalaughing trebuie sa stam la coada si sa primim fundite multe, folositor...si multe de "inteligent". laughing

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Fundite multe banuiesc big grin

| Elena97M a răspuns:

Prin raspunsuri corecete si utile.

| frida0purple a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la multe intrebari [inteligent si folositor]. Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

http://gabriella9.home.ro/ aici e explicata treaba cu funditele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti vezi de treaba pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, va dau funda la toti

Răspuns utilizator avertizat
| valyutzu a răspuns:

Buna eu zic ca trebuie sa primesti panglici la multe intrebari eu iti urez succes