| didi220499 a întrebat:

Cum pot sa ajung expert TPU?

Răspuns Câştigător
| dididyana22 a răspuns:

Gandeste-te la raspunsuri si apoi scriele. Dar fii atenta:trebuie ca raspunsurile sa fie castigatoare!

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Of... Te gandeai ca ai descoperit solutia cea mai la indemana, asa e? Ideea e ca daca te premiaza un singur user e cam putreda treaba si oamenii se prind. Ca expert nu primesti nimic in plus (nici bomboane de pasti, nici vreo intaietate in raspunsuri, nici vreun credit suplimentar ca ce spui e viabil), asa ca e cam mare bataie de cap sa iti faci mai multi useri pentru asta. Nu crezi?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Iar te premiezi singuraaa?!?!?!?!
La ce minte ai...no sa ajungi niciodata expertaaa!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

X_x

Bula
| Bula a răspuns:

In primul rand: dai raspunsuri intelepte. Multe!
Al doilea rand: sa nu fii gasit cu "smecherii": de ex. intrii cu alt nume si-ti punctezi raspunsurile (pentru asta poti fi chiar eliminat, ori cu ce nume ai intra!)
Daca ai ajuns intre primii 20-30, echipa TPU iti poate acorda titlul de "Expert TPU", daca te considera de meritos/oasa.

cami
| cami a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor). n`am cuv rolling on the floor)

| kh1ss a răspuns:

Cu ce te ajuta?

| JackieSue a răspuns:

Imi explica cineva ce se intampla p`aici? s-a votat singura sau ce?

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ma fetito, vezi-ti de papusiletale tale si nu te mai premia singura ca n-o sa devii tu expert. Du-te si zi-i lu` mami sa-ti opreasca calculatorul sa faci nanitza de dup-amiaza!

| Zoombe3 a răspuns:

Roagate la Dumnezeu si mananca multe fructe si legume. Cu siguranta vei ajunge expert. Nu uita de secretul expertilor TPU, o cana de lapte cald indulcit cu o lingurita de miere inainte de culcare, face somnul mai dulce.winking

P. S. just a joke, bad joke! thumbs up