| emulas a întrebat:

Cum ajung expert TPU?

Răspuns Câştigător
| MusicisMusic a răspuns:

Pentru a ajunge expert TPU iti trebuie multa rabdare deoarece trebuie sa strangi 200 fundite. Daca ma ajuti cu o fundita pentru acest raspuns sau la altele de pe contul tau si daca vei raspunde corect la o intrebare de-a mea care nu are castigator te voi ajuta cu inca o fundita pentru a fi mai aproape de EXPERT TPU.succes

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie in primul rand sa ai macar 500 de raspunsuri. Trebuie sa arati ca vrei sa ajuti si sa dai dovada de bun simt. Funditele conteaza doar in sensul ca trebuie sa ai eficacitate. Trebuie ca din totalitatea raspunsurilor postate cat mai multe sa fie castigatoare. De obicei pentru a fi expert e nevoie si de vechime, macar 5-6 luni.

| anad a răspuns:

La 14 ani e mai important sa ajungi expert" la invatatura si purtare " (asa scrie pe diplome!) decat un chenar portocaliu(sa vezi ca dupa aceste greve mi-e ca nu mai va fi la moda portocaliul!) la o poza pe un site! Daca insa ti-l doresti cu ardoare, stai pe net zilnic cateva ore bune si raspunde documentat si serios la cat mai multe intrebari. Aduni multe puncte, fundite, respect din partea utilizatorilor si adminilor si...succes!

| cornel a răspuns:

Avand multe funditehappy

| adi a răspuns:

Probabil raspunzi la intrebari pana ajungi in top 100 utilizatori happy

| oanecorleone a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari si raspunsurile tale sa fie castigatoare

| blablablaa a răspuns:

Faci puncte adica...raspunzi la intrebari. te loghezi.primesti fundita.la aproape fiecare raspuns.( ca sa fii exper TPU)