| onutzaskumpik a întrebat:

Cum ajung senior pe TPU? Dar expert?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ca sa devii utilizator senior trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si macar o funda. Iar la cel de expert, trebuie sa acumulezi 1000 de funde.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e vorba sa ai funde ca sa fi experta ci calitatea raspunsurilor care o dai, alegerile se fac odata pe an si e important sa nu aplici nici-un cuvant obscen daca vrei sa fi candidata la expertimea din TPU.

| 10roxana10 a răspuns:

Pai ca sa fii senior trebuie sa ai 100 raspunsuri

si expert sa ai peste 100 sau 1000 nu mai stiu sigur de funde

funda?

| ru12cs34i a răspuns:

Trebuie sa acumulezi un anumit numar de fundite happy