| Alicecooper a întrebat:

Cum pot sa devin designer vestimentar sau modelul lui CATALIN BOTEZATU pe viitor? sunt fata si am 12 ani! fundabig grin

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pentru a deveni desinger vestimentar trebuie sa ai talent la desen in primul rand asa ca incearca ceva si roaga pe cineva sa-si dea cu parerea(nu din familie sau prieteni pentru ca risti ca acestia sa spuna ca e perfect cand nu e mare lucru). Pentru a deveni model trebuie sa arati bine(sa ai forme de model si inaltimea necesara) si nu-ti garanteaza nimeni ca vei lucra inca de la inceput cu celebrul Bote. Daca chiar vrei sa-ti urmezi visul inscrie-te la un curs de modelling. Sper ca te-am ajutat.Succes si sper sa-ti implinesti visul

8 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Vai de capu meu! laughing
Mai asteapta, mai cresti.

| bianca a răspuns:

Eu cred ca vrei sa devii blonda lu`bote happy

| mitroidany a răspuns:

La varsta asta nu poti deveni nimic in nici un fel decat sa apari prin reclame daca mamica ta are relatii. pentru cand vei fi mai mare uite aici http://catalinbotezatu.ro/catalin-botezatu-be-a-model.html. primesc fundita?

| mitroidany a răspuns:

Si de ce sunt stupida ca nu m-am prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani? hai trezirea, la 15 vei vrea sa pozezi in playboy laughing dar sa stii ca nu ai pretenti vrei la Botezatu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai certati a spus clar in propozitie ''pe viitor''! si eu sunt un designer vestimentar si in primul rand pentru a fi asa ceva trebuie creatie.imi dau seama ca il admiri pe botezatu dar mai sunt si alti designeri care au nevoie de modele.este posibil totul dar trebuie sa fii totusi atenta la ce doresti.sa vezi ca mai e destul timp pana sa cresti si s-ar putea sa vrei altceva.dorintele sunt infinite.la facultate poti sa-ti alegi designul. o sa vezi u. o sa se infinteze si o scoala pe baza designului de fapt cred ca exista deja nu stiu dar in fine sper ca ti-aM FOST DE AJUTOR.credema viata iti va paste multe surprize.

| RM a răspuns:

Pai ar trebui sa iei legatura cu el. Sansele ca sunt putine ca sa te accepte mai ales ca ai 12 ani. Eu zic ca timpul va decide daca vei deveni sau nu designer vestimentar sau model(poate nu al lui Botezatu)
happy

| Bogdanst a răspuns:

Pai in primul rand, trebuie sa ai gusturi sa iti placa ce a ce faci, si incerci l anumite agenti, la varsta asta nu stiu nici o agentie, dar poti caua pe net agenti fotomodel juniori. CE sa iti spun succes :Xtongue si ai grija