| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi pastrez calmul la serviciu cand ma enerveaza colegii?

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Detasat si cu umor.

| bluerose a răspuns:

Cu greu happy
Incearca sa nu lasi sa se vada asta, nu le da satisfactie.

| Jupiter a răspuns:

Nu te lasa enervat.

| cristina_5268 a răspuns:

Enerveazai si tu pe ei.

| delphigab9 a răspuns:

Cu rabdare

| amaadina a răspuns:

Fa`te ca nu`i auzi, ca nu`i vezi...ca nu`ti pasa.

| lololololol a răspuns:

Ignorai si asculta cantece care te vor calma. Mie imi place mult asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam un coleg care spunea asa: cand venea seful mi-l inchipuiam gol de la brau in jos, si cum segul era un malai mare cu picioare subtiri va dati seama ce imagine, asa ca in loc sa se enerveze eraplin de zambet, mereu, procedati la fel este o arma psihologica extraordinara, colegele au si ele defecte, grase, slabe, urate, ochelariste, nasul mare, gasiti ceva (imi cer scuze pentru defectele enumerate ), sa ai spor la desene animate.

| Daddy_9411 a răspuns:

Ignora`i... la un momentdat o sa observe k nu`i baga nimeni in seama si o sa`si vada de treaba!

| cesege a răspuns:

Cu umor! Are dreptate Alllinna, te gandesti la ceva care te destreseaza, iti recapeti calmul si... o iei de la capat! Punctul critic e depasit!

| alexandra_2644 a răspuns:

Nu-i baga in seama....vezi u

| camik a răspuns:

E fapt dovedit ca n-are rost sa raspunzi la fel, cine stie pe cine are sa-l sustina...Doamne Fereste!
Si apoi, zambetul se exerseaza... e important sa dai impresia ca te simti bine in pielea ta toti or sa vrea secretul!

| albert_3024 a răspuns:

Nu baga in seama toti prostii

| PurpleSky_3921 a răspuns:

Concentreaza-te pe munca ta, gandeste te la cu totul altceva, si ai sa vezi k nu mai conteaza asa mult, de fapt te enerveaza k nu te simti tu bine acolo.nu ei in adev sens al cuv, sunt oameni (cretini) dar tot oameni.