| LecaSorin1688 a întrebat:

Cum sa devin tobosar si ce trebuie sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Anonima0001 a răspuns:

Ar trebui sa gasesti un profesorwinking Niste tobe (nu ultima generatie fiind ca esti inca la inceput) incerci si vezi daca iti place happy Funda?

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce sa faci ba cu diploma, ce te faci lacatus? Uite la nebuna asta, cezi ca ii cere cineva diploma? https://www.youtube.com/watch?v=BX7npIEsbPI&list=RDQ9XwMO3ACFQ&index=34

| Nume2 a răspuns:

Ai nevoie de un set de tobe, talent. si cam atat. Dar spre norocul tau am gasit asta http://www.musicworkshop.ro/cursuri-de-tobe-incepatori.html nu strica sa arunci o privire.

| LecaSorin1688 explică:

Si cand termini cursurile iti vreo diploma ceva?

| Anonima0001 a răspuns (pentru LecaSorin1688):

Da happy iti da diploma pentru cat ani ai studiat happy

| LecaSorin1688 explică:

Si iti da vreo diploma ceva dupa cursuri

| LecaSorin1688 explică:

Stiti pe unde este un profesor in Galati pentru asa ceva?